Język Angielski Kielce

Friends Kielce

Nasze kursy przygotowane są z myślą o Was i Waszych potrzebach.

Oferta specjalna dla dzieci i młodzieży uczących się w systemie 2-zmianowym.

!!! Angielski do południa !!!

Kursy języka angielskiego we FRIENDS

 

angielski dla dzieci

Kursy: język angielski dla dzieci

Trudno powiedzieć czy dzieci w naszej szkole uczą się bawiąc, czy bawią się ucząc. Efektywnie wykorzystujemy energię i kreatywność dzieci.

angielski dla młodzieży

Kursy: angielski dla młodzieży

Naszym priorytetem jest przygotowanie młodych ludzi do czekających ich egzaminów. Angielski bez stresu, w małych grupach i dogodnych terminach. Sprawdź!

Kursy: angielski dla dorosłych

Kursy: angielski dla dorosłych

W krótkim czasie podniesiesz swój poziom języka angielskiego, a my gwarantujemy, że nie opuścimy Cię dopóki nie osiągniesz swojego celu.

Business English

Business English

Kursy, w czasie których uczymy biznesowego języka angielskiego. Postaw na swój rozwój i wzmacniaj swoje umiejętności języka angielskiego.

Przygotowanie do egzaminów PET, FCE, CAE, TOEFL.

Przygotowanie do egzaminów PET, FCE, CAE, TOEFL.

Opanujesz zakres tematyczny jeszcze przed przystąpieniem do egzaminu.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i do matury.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i do matury.

Dobrze przygotujemy Cię do egzaminu z języka angielskiego. Wiemy, że jego wynik ma wielkie znaczenie przy dalszej edukacji.

Język angielski dla dzieci

Trudno powiedzieć czy dzieciaczki w naszym centrum uczą się bawiąc, czy bawią się ucząc. Przepełniamy ich chęcią do poznawania świata i nauki języków obcych w 5-8 osobowych grupach. Starając się efektywnie wykorzystać ich energię i kreatywność, tworzymy z nimi ich własne słowniczki nowopoznanych słówek i zwrotów, motywujemy i nagradzamy.

Z doświadczenia wiemy, że przyjaźnie zawarte na naszych zajęciach trwają latami, umacniają się i utrwalają. Nie zapominamy o prawdziwej misji lektorów – uczymy angielskiego, kultury pracy w zespole, szanujemy potrzeby dzieci i ich możliwości. Nazwa szkoły zobowiązuje – chcemy, żeby łączyła nas przyjaźń i pasja do poznawania języka angielskiego i kultury krajów anglojęzycznych.

Proponowane godziny zajęć:


Warunkiem utworzenia grupy jest zgłoszenie się minimum 5 osób.

Język angielski dla młodzieży

Naszym priorytetem jest przygotowanie młodych ludzi do czekających ich egzaminów. Dlatego regularnie monitorowane są postępy w ich nauce, a rodzice informowani o wynikach testów. Ucząc do egzaminów, nie zapominamy, że nasi uczniowie to duże dzieci. To dla nich staramy się łączyć poważną naukę z zabawą, obowiązek z przyjemnością i ciężką pracę z radością i satysfakcją z posiadanej wiedzy.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Grupy składają się z 5-8 uczniów. Tempo pracy i zakres wprowadzanego materiału jest dostosowany do umiejętności uczniów. Kilka razy w roku odbywają się zajęcia dodatkowe, na które uczniowie mogą zaprosić swoich gości. Tematy tych zajęć wybierane są z propozycji samych kursantów. To oni przygotowują i prowadzą te wykłady. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszych lektorów. Takie spotkania doskonale przygotowują młodzież do egzaminów i wystąpień publicznych w przyszłości.

Proponowane godziny zajęć:


Warunkiem utworzenia grupy jest zgłoszenie się minimum 5 osób.

Język angielski dla dorosłych

Kursy dla dorosłych odbywają się w grupach od 5 do 8 osób organizowanych zgodnie z poziomem wiedzy i umiejętności językowych słuchaczy. Ustalamy cele nauki i dostosowujemy materiały oraz metody nauczania do potrzeb uczestników kursów. Pragniemy, by godziny spędzone w naszych klasach były dla każdego wspomnieniem najprzyjemniejszych chwil spędzonych w szkole.

Proponowane godziny zajęć:


Warunkiem utworzenia grupy jest zgłoszenie się minimum 5 osób.

Business English

Kursy, w czasie których uczymy biznesowego języka angielskiego, odbywają się w grupach od 5 do 8 osób. Lektorzy wprowadzają kursantów w język światowych organizacji, pomagają przygotować się do pracy zarówno w olbrzymich korporacjach, jak i małych przedsiębiorstwach.

Dostosowujemy program nauczania do potrzeb kursantów, na ich życzenie wprowadzamy elementy standardowego kursu językowego i zawsze jesteśmy otwarci na sugestie pozwalające udoskonalić proces nauczania.

Egzaminy PET, FCE, CAE, TOEFL

Kursy przygotowujące do egzaminów takich jak matura, PET, FCE, CAE, TOEFL, prowadzone są w grupach od 5 do 8 osób.  Zakres wprowadzanego materiału jest dostosowany do wymagań poszczególnych egzaminów.

Narzucone tempo pozwala opanować obowiązujący zakres tematyczny jeszcze przed przystąpieniem do egzaminu, a stałe kontrolowanie postępów w nauce i prognozowanie możliwych wyników końcowych motywuje kursantów do pracy i zachęca do pogłębiania swojej wiedzy.

Proponowane godziny zajęć:


Warunkiem utworzenia grup jest zgłoszenie się minimum 5 osób.

Egzaminu ósmoklasisty i matura

Zdajemy sobie sprawę, że bycie uczniem ósmej klasy to stres dla uczniów i rodziców. Wiemy też, że rodzice dołożą wszelkich starań, by ułatwić swoim dzieciom ten trudny czas przygotowań do egzaminu, podczas gdy ich pociechy zrobią wszystko, żeby stresu nie pokazać, pozornie bagatelizując czekające ich wyzwanie.

Od lat pracujemy z młodzieżą i znamy ich na tyle, by wiedzieć jak pomóc im i rodzicom. Przygotowując ósmoklasistów do najtrudniejszego dla nich egzaminu, robimy to systematycznie, w równym tempie, ciągle kontrolując czy nie uciekło z ich pamięci to, czego już się uczyli. Naszym celem jest osiągnięcie ich spokoju przed egzaminem z języka angielskiego i uśmiechu na sali egzaminacyjnej. Czas po egzaminach wykorzystujemy na przygotowanie uczniów do nowej dla nich rzeczywistości w szkole średniej, tak aby załagodzić przynajmniej część nadchodzącej kolejnej dawki stresu.

Proponowane godziny zajęć:


Warunkiem utworzenia grupy jest zgłoszenie się minimum 5 osób.

Call Now Button